Reklama
       Tania reklama tylko na naszej stronie! Masz        swój sklep, prowadzisz firmę, która        organizuje eventy?
       To nie ma znaczenia!
       Na naszej stronie zareklamować może się        każdy przedsiębiorca bez względu na to czym        zajmuje się jego firma. Polecimy Cię by Twoje        eventy sprzedawały się lepiej! prodotti ricrescita capelli uomo - stopalopecia.it Przeczytaj recenzję produktu desnoran na dopilar.pl/recenzje/lek-desnoran/


       

Giełda a kredyty we frankach

Na giełdzie dzieje się bardzo wiele ciekawych rzeczy. Jedne są dla nas pozytywne, inne nieco mniej. Musimy być więc przygotowani na niezbyt ciekawe scenariusze jeśli na ten przykład frank pójdzie w górę.

 

Jak wiemy bardzo dużo kredytobiorców bierze i wzięło swoje kredyty we frankach. Kiedyś owszem- było to dla nas bardzo korzystne, gdyż frank był najbardziej stałą walutą w całym pieniężnym obiegu. Dzisiejsze kredyty brane we frankach mogą nas jednak bardzo zgubić, a nawet doprowadzić do finansowej ruiny. Jaka jest tego przyczyna? Obecna sytuacja na giełdzie powoduje zachwiania niemalże w każdej kategorii- o ile można tak ująć ten temat. Musimy więc zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko co nas otacza ulega pewnym zmianom, a zwłaszcza koszty.

 

Załamanie się rynku finansowego spowodowane jest między innymi bardzo dużym zadłużeniem w Stanach Zjednoczonych. Dlatego też frank ciągle rośnie. Każdy bank i kraj chciałby być przecież na plusie. A frank tylko na obecnej sytuacji korzysta. Kupując więc mieszkanie, samochód czy inną rzecz na kredyt nie zapomnijmy o tym jak wygląda obecna sytuacja na giełdzie. O wiele bardziej opłacalne jest teraz wzięcie kredytu w złotówkach. Złotówka nie jest obecnie tak bardzo ruchoma i jest przede wszystkim walutą dobrze nam znaną.

 

Spadek na giełdzie powoduje więc nie tylko zaburzenia inwestorów, ale również wpływa na życie zwykłych ludzi, którzy wzięli sobie kredyt na mieszkanie czy dom. Miejmy jednak nadzieję, że sytuacja szybko się ustabilizuje i nie będziemy musieli zadłużać się tylko po to by wyrównać zaległe jeszcze rachunki. Miejmy więc na uwadze to, że frank coraz staje się coraz droższy. Ufajmy więc naszej polskiej złotówce, która jest w miarę stabilna i aż tak bardzo z dnia na dzień nas nie zaskoczy, a na franki poczekajmy do czasu, aż sytuacja się w miarę ustabilizuje.