Reklama
       Tania reklama tylko na naszej stronie! Masz        swój sklep, prowadzisz firmę, która        organizuje eventy?
       To nie ma znaczenia!
       Na naszej stronie zareklamować może się        każdy przedsiębiorca bez względu na to czym        zajmuje się jego firma. Polecimy Cię by Twoje        eventy sprzedawały się lepiej! prodotti ricrescita capelli uomo - stopalopecia.it Przeczytaj recenzję produktu desnoran na dopilar.pl/recenzje/lek-desnoran/


       

KRD a zadłużenie firm

Codziennie bardzo dużo przedsiębiorców rozpoczyna własną działalność gospodarczą. Zakładając jak i prowadząc już firmę zarzekamy się, że nie tylko jesteśmy w stanie ją utrzymać, ale także wyciągnąć ze swojej działalności zyski. Jednak według Krajowego Rejestru Długów obecnie bardzo dużo firm jest zadłużonych i co gorsza- zadłużenia te w żaden sposób nie są uiszczane. W związku z tym czas na nasze spłaty został skrócony. Mimo, że nie jest to skrócenie nawet o miesiąc, bo z 4 miesięcy i 9 dni pozostaje nam obecnie jedynie 4 miesiące, jest to jednak czas, w którym moglibyśmy pieniądze zorganizować.

 

Według statystyk, na początku lipca 2011 roku prawie dwadzieścia procent polskich firm zarzekało się, że żadnych problemów finansowych nie mają. Mówimy tutaj o fakturach, kredytach i innych drobnostkach, które skumulowane są potężną bronia wymierzoną niestety w naszą stronę. Tylko trzynaście procent firm zadeklarowało poprawę i ewentualne plany wyjścia z dołka finansowego., w który wpadły. Co więc z resztą?

 

Krajowy Rejestr Długów to nie byle instytucja. Musimy więc zdawać sobie sprawę z tego, że założenie firmy nie jest dla nas czymś niezobowiązującym. Mamy do zapłacenia podatki, ubezpieczenia, musimy spłacać kredyty i wypłacać pensje pracownikom. Niestety z każdym niepłaconym dniem o zdeklarowanej daty uiszczenia opłat kwota spłaty rośnie. Wystarczy więc kilka miesięcy byśmy zatonęli w swoich rozliczeniach i nie mogli się podnieść z finansowego dołka. Wyjątkiem w tej kwestii są jedynie średnie firmy, które można powiedzieć ruchem ślizgowym jakoś utrzymują się na polskim rynku- polityka raz lepiej, a raz gorzej w tym momencie nieco się sprawdza. Jednak jak już wspomnieliśmy świeże badania rynku powinny dać nam do myślenia i nieco przestrzec przed nieodpowiednimi działaniami.