Reklama
       Tania reklama tylko na naszej stronie! Masz        swój sklep, prowadzisz firmę, która        organizuje eventy?
       To nie ma znaczenia!
       Na naszej stronie zareklamować może się        każdy przedsiębiorca bez względu na to czym        zajmuje się jego firma. Polecimy Cię by Twoje        eventy sprzedawały się lepiej! prodotti ricrescita capelli uomo - stopalopecia.it Przeczytaj recenzję produktu desnoran na dopilar.pl/recenzje/lek-desnoran/


       

Paraliż Euro2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zaczynają się za dwa tygodnie jednak już dzisiaj wiadomo, że nie obejdzie się bez strajków. Protesty zapowiedzieli już związkowcy, którzy starają się wymusić na koalicji rządzącej zmiany w ustawie dotyczącej systemu emerytalnego. Po ostatniej fali protestó wydaje się, że rząd nie ugnie się pod naciskiem i podczas Euro, które na początku czerwca odbędzie się w Polsce i na Ukrainie może dojść do wielu protestów.

 

Czy grozi nam praliż podczas Eruo?

Nie wydaje mi się by było to prawdopobone chociaż nie można tutaj niczego wykluczyć. Swoje protesty zapowiadają również podwykonawcy na budowanej atustradzie A2(w związku z zaległościami finansowymi). Warto jednak podkreślić, że w tym przypadku rząd nie może mieć sobie nic do zarzucenia z tego względu, że wykonawcy zostali opłaceni. Problemem jest kondyca tych firm, które nie wypłacają jużwynagrodzenia swoim podwykonawcom a ci w rewanżu prubują wymusić wypłatę ze skabu państwa. Wydaje się, że te działania są kompletnie bezzasadne ponieważ tak jak wspomniałem nie jest to wina rządu.

Ciekawostką jest fakt, że nikt nie wie, czy ludzie faktycznie zechą zbojkotować tak wielką imprezę. Zastanawiam się co można osiągnąć protestami w trakcie trwania tej imprezy i do głowy przychodzi mi jedna myśl: NIC. Jedyną rzeczą jaką można zrobić przy okazji strajków jest skompromitowanie się jednego współorganizatora turnieju jakim przecież jesteśmy...

 

Moim zdaniem ominie nas większość protestów a na ulice wyjdą tylko najbardziej zdesperowane grupy społeczne co jednak nie powinno spowodować większych problemów w trakcie mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jak będzie przekonamy się już niedługo bo pierwszy mecz na mistrzostwach odbęzie się 08.06.2012r czyli za dwa tygodnie.