Reklama
       Tania reklama tylko na naszej stronie! Masz        swój sklep, prowadzisz firmę, która        organizuje eventy?
       To nie ma znaczenia!
       Na naszej stronie zareklamować może się        każdy przedsiębiorca bez względu na to czym        zajmuje się jego firma. Polecimy Cię by Twoje        eventy sprzedawały się lepiej! prodotti ricrescita capelli uomo - stopalopecia.it Przeczytaj recenzję produktu desnoran na dopilar.pl/recenzje/lek-desnoran/


       

Susza w Polsce

Od kilku tygodni w naszym kraju panuje susza. Niestety prognozy pogody nie wskazują na ich pojawienie się dlatego rolinicy zaczynają liczyć straty. Jak podaje Polska Agencja Prasowa poziom klimatycznego bilansu wody jest w całym kraju ujemna co oznacza, że mamy dość poważny problem, który rozwiązać mogą tylko obfite, najlepiej kilkudniowe opady deszczu. Na chwilę obecną susza występuje na około 25% gruntów ornych w naszym kraju jednak z dnia na dzień rośnie jej wielkość. Najgorzej jest na zachodzie kraju.

 

Nie lepiej jest w całej europie. Tak suchej wiosny nie mieliśmy na wielu obszarach od kilkudziesięciu lat. Brytyjskie służby meteorologiczne podają, że na tamtym obszarze nie było takiej suszy od blisko 100 lat. Susza daje się w znaki nie tylko rolnikom ale także leśnikom i zwykłym ludziom, którzy nie mogą palić ognisk na terenach zagrożonych.

 

W rzekach całej europy notojemy bardzo niski poziom wody, nie inaczej jest w naszym kraju. Pozostaje nam czekać na "poprawę" pogody i przynajmniej kilkudniowe opady deszczu.